Медведєв назвав Навального «політичним пройдисвітом» за розслідування щодо корупційної діяльності російського прем'єра

14:14, 19 квітня 2017

Москва. 19 квітня. УНІАН. Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв назвав опозиціонера Олексія Навального «політичним пройдисвітом» за розслідування щодо корупційної діяльності російського прем'єра.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це Медведєв заявив сьогодні у Держдумі РФ, виступаючи з доповіддю про діяльність російського уряду.

Зокрема, питання щодо розслідування Навального задав Медведєву депутат від КПРФ Микола Коломєйцев. Він поцікавився, як очільник уряду має намір захищатися від нападок опозиціонера.

«Можу ще раз сказати і вам: я не буду спеціально коментувати абсолютно брехливі продукти політичних пройдисвітів, і вважав би, що шанована мною фракція КПРФ має від цього утримуватися», - заявив Медведєв.

Після відповіді Медведєва спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін додав, що «одного разу країна вже від цього постраждала, насамперед КПРС».

Як повідомляв УНІАН, 2 березня Навальний оприлюднив фільм, в якому йдеться про те, що Медведєв створив одну з найбільших корупційних схем у РФ, засновану на некомерційних фондах.

Представники створеного Навальним Фонду боротьби з корупцією стверджують, що знайшли усі резиденції Медведєва в Росії і за кордоном, виявили його яхти.

«Ми знайшли, описали і документально довели існування мережі благодійних та некомерційних фондів, організованих довіреними особами та родичами Медведєва. Слово «благодійних» непокоїти не повинно: одержувачами «допомоги» тут є тільки Медведєв і його родина. Вони використовують фонди для того, щоб отримувати на них «пожертвування» (читай: хабарі) від олігархів і банків під держконтролем і витрачати кошти на купівлю палаців, яхт і виноградників у Росії і за кордоном», - йдеться в матеріалі за результатами розслідування.

Загалом, за даними авторів розслідування, Медведєв отримав хабарів на суму понад 70 млрд рублів (понад 1 млрд доларів).

Раніше Навальний оголосив про початок своєї президентської кампанії.

Президентські вибори у РФ намічені на день окупації українського Криму - 18 березня 2018 року.