Держдума РФ оплесками зустріла слова Медведєва про виконання держоборонзамовлення для ядерної зброї на 100% у 2016 році

13:59, 19 квітня 2017

Москва. 19 квітня. УНІАН. Депутати Держдуми РФ зустріли оплесками слова прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва про виконання держоборонзамовлення для ядерного збройового комплексу на 100% у 2016 році.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, так російські депутати відреагували на інформацію про обсяги виробництва в оборонно-промисловому комплексі в 2016 році в ході звіту Медведєва.

За його словами, ОПК РФ "першим опинився в умовах санкцій і тиску, тому саме з цієї сфери почався процес імпортозаміщення".

"Як результат - більш ніж на 10% зріс обсяг виробництва в ОПК. Зростання продуктивності праці за рік - 13%. Хочу ще одну цифру назвати: державне оборонне замовлення в 2016 році виконано на рекордному рівні - 99%. Такого не було ніколи. А що стосується ядерного збройового комплексу, що для нашої країни, як ви розумієте, дуже чутливо, цей показник становив 100%», - сказав Медведєв під оплески депутатів.

Він нагадав, що РФ займає друге місце в світі на ринку озброєнь. Обсяг експорту продукції військового призначення перевищує 15 млрд доларів у 2016 році, було підписано нові контракти, а портфель замовлень наприкінці минулого року становив 50 млрд доларів, заявив Медведєв.