Президент поклав квіти до Меморіалу невідомому солдату у Вестмінстерському абатстві

13:48, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. Президент Петро Порошенко поклав квіти до Меморіалу невідомому солдату у Вестмінстерському абатстві в пам’ять про загиблих у світових війнах.

Як повідомили УНІАН у прес-службі глави держави, Вестмінстерське абатство є головною соборною церквою Великої Британії, що розташована в центральному районі Лондона Вестмінстері.

З 1066 року всі монархи Англії коронуються у Вестмінстерському абатстві. В соборі відбулось багато подій, пов’язаних з життям Англійської держави та королівської родини, зберігаються історичні та культурні пам’ятки країни, зокрема, дерев’яний коронаційний трон, виготовлений для короля Едуарда I, на якому у 1953 році коронувалась Королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

На даний час собор є діючим релігійним та культурним закладом. На його території знаходиться близько 600 гробниць та усипальниць англійських монархів, пам’ятників видатних державних діячів, вчених, військових, музикантів, письменників. Так, у головному нефі абатства знаходяться пам’ятники Вінстону Черчиллю (1874-1965 рр.), Ісаку Ньютону (1642-1727 рр.), Чарльзу Дарвіну (1809-1882 рр.). У 1996 році в абатстві був встановлений пам’ятник безвинним жертвам тиранії, насилля та війни.

У центрі головного нефу собору розташована Могила невідомого солдата. 11 листопада 1920 року, у другу річницю закінчення Першої світової війни, на цьому місці з найвищими військовими почестями було проведено захоронення останків невідомого солдата британської армії, який загинув в одній з битв 1914-1918 років.

Під час офіційних візитів до Великої Британії понад 70 глав держав покладали квіти до Меморіалу невідомому солдату.