Україна й Італія зацікавленні в обміні досвідом протистояння гібридним агресіям - Полторак

13:46, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. Україна й Італія зацікавленні в обміні досвідом протистояння гібридним агресіям.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак за результатами зустрічі з міністром оборони Італії Робертою Пінотті, повідомили УНІАН у прес-служба Міноборони України.

«Україна та Італія зацікавленні у розширені співробітництва та обміні досвідом щодо протистояння гібридним агресіям, – підкреслив Полторак. – Водночас ми зацікавлені у започаткуванні нових напрямів співпраці та поглибленні воєнно-політичного діалогу».

Також Полторак зазначив, що всі попередні плани щодо двостороннього співробітництва між оборонними відомствами України й Італії виконуються бездоганно.

Крім того, розглядаючи перспективи розширення співробітництва, сторони обговорили можливість створення центру гірсько-піхотної підготовки у Мукачеве та питання співпраці у сфері військової медицини, йдеться в повідомленні.

Полторак також висловив вдячність міністру оборони Італії за послідовну та всебічну підтримку зусиль України з відновлення миру та територіальної цілісності, й зокрема, за організацію лікування українських військовослужбовців у Римському військовому госпіталі “Челіо”.

«Італія – одна із країн-лідерів щодо надання допомоги Україні», – зазначив Полторак, додавши, що «ми розраховуємо на продовження підтримки для припинення агресії проти нашої країни».

Своєю чергою Пінотті підкреслила, що Італія цінує співпрацю з Україною та європейський вибір українців.

Також міністр оборони Італії прийняла запрошення Полторака відвідати з офіційним візитом Україну, поінформували у відомстві.