Очільник МЗС Латвії не бачить підстав для скасування санкцій проти Росії - ЗМІ

13:26, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. Міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевич вважає, що на даний момент немає ніяких підстав говорити про скасування або пом'якшення накладених Європейським Союзом на Росію санкцій.

Про це повідомляє балтійське видання DELFI.

Дипломат пояснив, що російська сторона не виконує умови Мінського договору, тому зняття санкцій просто неможливе. "Ситуація на сході України погіршується - про це свідчать доповіді міжнародних організацій, в тому числі ООН та ОБСЄ. Поки Росія порушує міжнародне право, санкції є абсолютно адекватним кроком", - наводить слова Рінкевича LETA.

Міністр вказав, що питання подальшої долі відносин з РФ і санкцій обговорюватиметься між країнами Євросоюзу лише влітку.

У березні 2014 року Євросоюз увів індивідуальні обмежувальні заходи "у зв'язку з діями, спрямованими проти територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України". З того часу список чиновників і бізнесменів, які потрапили під санкції, неодноразово розширювався. Останнього разу індивідуальні санкції були продовжені у вересні минулого року, тоді у "чорному списку" було 146 осіб і 37 компаній.

Крім індивідуальних санкцій, ЄС ввів економічні санкції проти Росії. Вони діятимуть, як мінімум, до 31 липня 2017 року.

Джерело: http://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/rinkevich-net-osnovanij-dlya-otmeny-sankcij-tak-kak-rossiya-ne-vypolnyaet-minskie-dogovorennosti.d?id=48745897