Проведення гідравлічних випробувань у Києві перенесено на тиждень - КМДА

13:23, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. Графік проведення гідравлічних випробувань теплових мереж у Києві переноситься на тиждень через суттєве похолодання.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомили УНІАН у прес-службі міськдержадміністрації.

«Ми провели переговори з теплопостачальними організаціями та відкоригували графіки відключень гарячої води, оскільки на вулиці зберігається прохолодна погода. Вже зараз відбувається відновлення послуги мешканцям», – сказав заступник голови КМДА.

Він наголосив, що наприкінці тижня буде підготовлений новий графік.

При цьому Пантелеєв підкреслив, що місто не має наміру відновлювати опалювальний сезон, оскільки це недоцільно як з технічної, так і з економічної точки зору.

Як повідомляв УНІАН, компанія «Київенерго» планувала з 18 квітня по 2 травня відключити від гарячого водопостачання десятки будинків у Святошинському, Голосіївському, Солом'янському, Подільському і Оболонському районах Києва в зв'язку з проведенням гідравлічних випробувань тепломереж у рамках підготовки до наступного опалювального сезону.

А також з 10 по 24 квітня було відключено від гарячого водопостачання низку будинків у Шевченківському, Подільському і Оболонському районах.

Сьогодні, 19 квітня, у «Київенерго» заявили, що через похолодання призупинено планове відключення гарячої води, не уточнивши, на який саме період.

Водночас у компанії додали, що гідравлічні випробування не призупинені на станції теплопостачання № 2 у Подільському районі, оскільки на цьому етапі проведення випробувань це технологічно неможливо. Без гарячого водопостачання залишаються споживачі 298 житлових будинків Подільського району столиці.