В СБУ на сьогодні немає інформації про підготовку провокацій під час "Євробачення-2017" в Києві (доповнена)

11:55, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. В СБУ на сьогодні немає інформації про підготовку провокацій під час проведення "Євробачення-2017" у травні в Києві.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу в Києві заявив начальник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

“На сьогодні конкретної інформації про підготовку конкретних провокацій у нас немає. Але ми будемо в разі необхідності реагувати оперативно і на упередження спільно з іншими правоохоронними структурами”, - сказав Ткачук.

Він запевнив: “Ми зробимо все необхідне, щоб гості й учасники цього заходу отримали від нього насолодження”.

Крім того, на запитання, які безпекові заходи вживатиме СБУ під час проведення в Києві чемпіонату з хокею, що розпочнеться 22 квітня і триватиме майже місяць, керівник Департаменту захисту національної державності та боротьби з тероризму СБУ Віктор Кононенко запевнив, що цей захід також не перебуває поза увагою СБУ.

«Щоб ним не змогла скористатись для організації провокацій третя сторона, українські правоохоронці тісно співпрацюють із своїми іноземними партнерами, обмінюючись відповідною інформацією», - сказав Кононенко.

Як відомо, 62-й музичний конкурс "Євробачення" відбудеться в Києві з 9 по 13 травня. У ньому візьмуть участь виконавці з більш як 40 країн.