Через негоду обмежено в’їзд вантажівок до Дніпра, на деяких дорогах Харківщини періодично притримується рух – Нацполіція (доповнена)

10:43, 19 квітня 2017

Новина доповнена одним абзацом після 2-го абзацу

Київ. 19 квітня. УНІАН. Через негоду обмежено в’їзд вантажних автомобілів до Дніпра, на деяких дорогах Харківщини періодично притримується рух автомобілів.

Як повідомляє Управління безпеки дорожнього руху Департаменту превентивної діяльності Нацполіції, у зв’язку з погіршенням погодних умов на території міста Дніпро вводиться тимчасове обмеження на рух вантажних транспортних засобів. З метою забезпечення належної роботи снігоприбиральної техніки з 7.00 тимчасово обмежено в’їзд вантажних автомобілів до міста Дніпро.

Також повідомляється, що через снігопади на дорогах Дніпропетровщини діють обмеження для пасажирського та вантажного транспорту на трьох дорогах: Н-08 «Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя» (від 414 км до 450 км) в напрямку Запорізької області; М-04 «Знам’янка – Луганськ – Ізварине» (від 151 км до 195 км); М-29 «Харків – Красноград – Перещеплене» /М-17/ (від 128 км до 157 км) в напрямку Харківської області.

Окрім того, на території Харківської області періодично притримується рух транспортних засобів на ділянках спусків, підйомів для подолання наслідків стихії.

Обмеження на в’їзд вантажного транспорту діятиме на час виконання робіт з ліквідації наслідків негоди.

На території Херсонської, Полтавської, Запорізької областей дорожнє покриття місцями засніжене, додали в управлінні.

Зважаючи на погодні умови, Національна поліція радить водіям за можливості утриматися від поїздок на власних автомобілях та скористатися послугами громадського транспорту.