Міністр фінансів України провів зустрічі з інвесторами у Нью-Йорку

10:13, 19 квітня 2017

Київ. 19 квітня. УНІАН. Міністр фінансів України Олександр Данилюк провів продуктивні зустрічі з інвесторами у Нью-Йорку (США).

«Хороший контакт і повне взаєморозуміння. Особливо цікава і перспективна зустріч з фондом інфраструктурних інвестицій - в його управлінні 40 млрд доларів», - написав Данилюк на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За його словами, інвестиційні банки також демонструють зацікавленість клієнтів-інвесторів, але наголошують на важливості приватизації.

Міністр також повідомив, що за підсумками зустрічей з рейтинговими агентствами він переконався у їх позитивних оцінках реформ в Україні, але при цьому агентства наголошують на необхідності забезпечення політичної стабільності та зниження рівня державного боргу, а також очікують на прийняття пенсійної та земельної реформ у нашій країні.

«Зараз їду до Вашингтона на весняні зустрічі МВФ і Світового банку - ключова подія для фінансистів світу. Очолювати сильну делегацію України, до якої входять представники Мінфіну, НБУ і Мінекономрозвитку», - додав Данилюк.

За його словами, у делегації нашої країни насичена програма зустрічей з керівництвом МВФ і Світового банку, Єврокомісією, рейтинговими агентствами, міністрами фінансів інших країн, економістами та фінансистами з усього світу. «Буду регулярно розповідати про результати і враження», - пообіцяв міністр.

Довідка УНІАН. Щороку тисячі посадовців, голів центральних банків, журналістів, представників громадських організацій, учасників академічних кіл та приватного сектора з усього світу збираються у Вашингтоні на так званих Spring Meeting, які організовують Міжнародний валютний фонд і Світовий банк. Цього року весняні зустрічі проходять у Вашингтоні 21-23 квітня.