У Києві затримали та видворили за межі України чергового грузинського «злодія в законі»

18:00, 11 квітня 2017

Київ. 11 квітня. УНІАН. У Києві затримали та видворили за межі України чергового грузинського «злодія в законі» на призвісько «Вало».

Як повідомляє Відділ комунікації ГУНП у м.Києві, 46-річний уродженець Грузії Валіко Мжавія прибув в Україну в лютому цього року і планував створити злочинне угрупування, члени якого мали «спеціалізуватися» на викраденнях елітних авто та крадіжках із квартир заможних громадян.

Він уже був кілька разів засуджений, у тому числі за вчинення умисного вбивства, за що майже 15 років провів у місцях позбавлення волі.

Співробітники відділу боротьби з організованою злочинністю управління карного розшуку столичного главку встановили, що «кримінальний авторитет» упродовж останніх двох місяців пмешкав у київських орендованих квартирах та постійно підтримував зв'язок і зустрічався з представниками злочинного середовища.

«За оперативною інформацією, Мжавія мав намір створити злочинну групу, фігуранти якої мали приїхати в Україну з іншої держави. Члени банди планували викрадати елітні іномарки та займатися крадіжками із квартир. Крім того, він хотів структуризувати «роботу» інших злочинних угрупувань таким чином, щоб мати прибуток від їхньої діяльності», - наголосив начальник столичної поліції Андрій Крищенко.

Крім цього, «злодій в законі» мав намір поширити свій вплив на кримінальні процеси не лише в столиці, а й в інших регіонах. Правоохоронці з’ясували, що «Вало» також підтримував та заохочував збереження і розвиток злочинних традицій, аби залучити до протиправної діяльності якомога більше молоді.

Сьогодні Мжавію видворили до Стамбула і заборонили в'їзд на територію України.

Як повідомляв УНІАН, в грудні минулого року з України видворено грузинського «злодія в законі» Черая Тенгіза, відомого у кримінальних колах як «Тенго Гальський», який прибув до Києва із Санкт-Петербурга з «місією» згуртовувати окремі організовані групи для посилення їхньої злочинної діяльності.

В середині листопада поліцейські видворили з України ще одного «злодія в законі», відомого в кримінальних колах на прізвисько «Дато Тобольський».