Київ та Варшава виступають за дотримання режиму санкцій проти Росії до повного відновлення цілісності України – АПУ

17:50, 11 квітня 2017

Київ. 11 квітня. УНІАН. Заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв та державний секретар, керівник Кабінету президента Республіки Польща Кшиштоф Щерський виступають за дотримання режиму економічних санкцій проти Росії до повного відновлення територіальної цілісності України.

Про це йшлося під час XXVI засідання Консультаційного комітету президентів України та Польщі сьогодні в Києві, повідомили УНІАН у прес-службі глави Української держави.

Сторони предметно розглянули актуальні питання українсько-польського співробітництва, а також узгодили алгоритм взаємодії з двостороннього, європейського та міжнародного порядку денного.

Учасники засідання рішуче засудили збройний напад, вчинений на Генеральне консульство Республіки Польща у Луцьку наприкінці березня.

«Українська сторона поінформувала польську сторону про заходи, вжиті для якнайшвидшого розслідування цього інциденту і притягнення винних до відповідальності. Сторони дійшли згоди, що подібні провокації жодним чином не повинні позначитися на дружніх партнерських відносинах між Україною та Республікою Польща», - йдеться в повідомленні.

Крім того, значну увагу було приділено реалізації Мінських домовленостей та розвитку подій на Донбасі.

«Сторони наголосили на важливості дотримання режиму економічних санкцій проти Росії до повного виконання нею взятих на себе зобов’язань у рамках Мінського процесу та повного відновлення територіальної цілісності України», - підкреслюється в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, у ніч на 29 березня на четвертому поверсі адміністративної будівлі Генерального консульства Польщі у Луцьку стався вибух. В СБУ заявили, що, за попередніми даними, причиною став постріл з гранатомета РПГ-26. Жертв у результаті вибуху немає. Відкрито кримінальне провадження за статтею «теракт».