Найближчим часом буде підготовлено дорожню карту з питань примирення українського та польського народів - АП

17:47, 11 квітня 2017

Київ. 11 січня. УНІАН. Заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв та державний секретар – керівник Кабінету президента Республіки Польща Кшиштоф Щерський обговорили проект дорожньої карти з питань примирення українського та польського народів та домовилися підготувати її до підписання главами України та Польщі найближчим часом.

Про це йшлося під час XXVI засідання Консультаційного комітету президентів України та Республіки Польща сьогодні в Києві, повідомляє прес-служба глави держави.

«Єлісєєв та Щерський обговорили проект Дорожньої карти з питань примирення українського та польського народів та домовилися підготувати її до підписання главами України та Польщі найближчим часом», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що основна мета цього документа – забезпечити конструктивний характер двостороннього діалогу та сприяти процесу порозуміння між двома народами для подальшого зміцнення стратегічного партнерства між Україною та Польщею.

Також під час засідання Консультаційного комітету окрема увага була приділена питанню створення українсько-польського Центру добросусідства.

Сторони наголосили на важливості уникнення політизації питань історичного минулого двох народів та зосередження уваги громадськості двох країн на позитивних прикладах в історії українсько-польських відносин.