"Київенерго" спільно з київською владою планує до наступного опалювального сезону встановити 2,8 тис. лічильників для 100% обліку тепла (доповнена)

16:03, 11 квітня 2017

Новина доповнена довідковою інформацією

Київ. 11 квітня. УНІАН. Енергогенеруюча компанія «Київенерго», яка постачає теплову та електричну енергію споживачам столиці України, спільно з київською владою планує до наступного опалювального сезону 2017-2018 років встановити 2,8 тис. теплових лічильників для 100% обліку, повідомила на прес-конференції виконавчий директор компанії Аліна Бондаренко.

"При підготовці до наступного опалювального періоду ми плануємо встановити ще 2,8 тис. приладів обліку теплової енергії, що практично на 100% покриє домовий облік", - сказала вона, додавши, що 104 лічильника з технічних причин зараз поставити неможливо.

Як повідомляв УНІАН, у середині 2016 року «Київенерго» припинило установку лічильників тепла через арешти рахунків теплопостачальних компаній.

На початку червня 2016 року Державна виконавча служба на підставі рішень суду заарештувала рахунки «Київенерго» через штрафні санкції Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

У 2014-2015 роках між «Київенерго» і «Нафтогазом» виникали суперечки щодо повернення заборгованості за спожитий газ. «Нафтогаз» наполягав на оперативній оплаті поставленого «Київенерго» газу, а останнє, у свою чергу, заявляло про значну заборгованість за послуги бюджетними організаціями столиці, що не дозволяло своєчасно і повною мірою розраховуватися за газ.

Довідка УНІАН. «Київенерго» забезпечує споживачів Києва електричною та тепловою енергією. Генерація компанії здійснюється на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. «Київенерго» має 5 структурних підрозділів, в тому числі дві філії - «Енергосервіс» і сміттєспалювальний завод «Енергія». Чисельність працівників компанії перевищує 12 тисяч чоловік. 75% акцій компанії належить енергохолдингу українського мільярдера Ріната Ахметова ДТЕК, а 25% - Фонду державного майна.