В Україні до забезпечення правопорядку у Великодню ніч планується залучити майже 25 тисяч правоохоронців

14:59, 11 квітня 2017

Київ. 11 квітня. УНІАН. В Україні до забезпечення правопорядку у Великодню ніч планується залучити майже 25 тисяч правоохоронців.

Як повідомили УНІАН у Департаменті комунікації Національної поліції, про це заступник глави Нацполіції – начальник патрульної поліції Олександр Фацевич поінформував сьогодні на нараді під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового та за участю керівництва Нацполіції, ДСНС, Держприкордонслужби, Державної міграційної служби та командування Нацгвардії.

За словами Фацевича, на Великдень правоохоронці очікують проведення богослужінь у понад 15 тисячах культових споруд. Участь у них можуть взяти майже 8 млн громадян.

«До забезпечення правопорядку у Великодню ніч плануємо залучити майже 25 тисяч правоохоронців, з яких 1,5 тисячі військовослужбовців Національної гвардії України», – зазначив він.

У Департаменті комунікації нагадали, що загалом упродовж найближчого місяця в Україні планується проведення низки заходів за участі великої кількості громадян. Зокрема, йдеться про Великдень, міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» у Києві, чемпіонат світу з хокею у столиці, заходи до чергових роковин аварії на Чорнобильській АЕС, вибори до місцевих рад у 23 регіонах, святкування Міжнародного дня солідарності трудящих та відзначення Дня пам’яті і примирення.

Фацевич запевнив, що поліція гарантує безпеку громадян на масових заходах. Він наголосив, що заходи безпеки під час проведення масштабних та резонансних заходів будуть посилені.

«Ситуаційні центри повинні бути переведені на посилений режим роботи та забезпечувати ефективну координацію всіх сил та засобів поліції», – сказав Фацевич.

Своєю чергою Яровий закликав керівників підрозділів поліції тісно взаємодіяти із представниками громадськості і нагадувати їм про неприпустимість порушень публічного порядку і безпеки громадян.

«Обов’язково проводити постійну роботу з громадськими організаціями – різного «бойового розфарбування» і різного спрямування. Ще раз спілкуватися і розповідати, що є межа, за яку не можна переступати. Якщо ви перейдете цю межу – будемо діяти жорстко, законно», – підкреслив Яровий.