Парубій вважає ефективною роботу Гройсмана

12:50, 11 квітня 2017

Київ. 11 квітня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вважає ефективною роботу прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, і на цій посаді бачить лише його.

Як передає кореспондент УНІАН, про це голова ВР сказав у коментарі журналістам, відповідаючи на питання щодо його оцінки роботи прем'єра і уряду загалом за рік їхньої роботи.

“Я вважаю, що робота прем'єра є ефективною, дієвою. Вважаю, що величезною мірою успіх нашої роботи побудований на тому, що у нас надзвичайно хороша комунікація уряду з парламентом”, - сказав Парубій.

Він зауважив, що новації, які вводив уряд, зокрема й підвищення мінімальної заробітної плати, - це був “дуже сміливий і важливий крок”.

“Тому я особисто оцінюю роботу прем'єр-міністра Гройсмана дуже позитивно. Вважаю - його потенціал ще далеко не вичерпаний і бажаю йому ще дуже багато спільних перемог з парламентом”, - зазначив спікер.

Крім того, на уточнення, чи бачить він якусь іншу людину на посаді прем’єра, Парубій сказав: “Ні. Я бачу сьогодні на посаді прем'єр-міністра Володимира Борисовича Гройсмана як найбільш адекватну і ефективну особу”.