Візит до Києва глав МЗС Словаччини, Чехії та Угорщини демонструє солідарність з Україною у боротьбі з російською агресією - Клімкін

12:45, 11 квітня 2017

Київ. 11 квітня. УНІАН. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що візит до Києва міністрів закордонних справ Словаччини, Чехії та Угорщини є демонстрацією солідарності з Україною в боротьбі з російською агресією.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на спільній прес-конференції з главами МЗС Словацької Республіки, Угорщини та Чеської Республіки Мирославом Лайчаком, Петером Сійярто та Любомиром Заоралеком.

«Це (візит трьох міністрів – УНІАН) чудово у відчутті підтримки і це дуже важлива демонстрація солідарності з Україною у боротьбі з російською агресією», - заявив Клімкін.

Як повідомляв УНІАН, метою візиту в Україну міністрів закордонних справ Словаччини, Угорщини та Чехії є підтвердження підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, ознайомлення з актуальною ситуацією на Донбасі, спричиненою російською агресією, обговорення подальшої практичної допомоги Україні, зокрема у проведенні внутрішніх реформ.