У Міноборони ініціюють запровадження нових військових звань

11:44, 11 квітня 2017

Київ. 11 квітня. УНІАН. У Міністерстві оборони України ініціюють запровадження нових військових звань сержантського і старшинського складу Збройних сил.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони Максим Праута.

Він зазначив, що на виконання «дорожньої карти» реформ у Міністерстві оборони триває робота з нормативно-правового забезпечення реформування, в рамках якої вже цього року прийнято 26 нормативно-правових актів, спрямованих на підвищення боєздатності ЗСУ та обороноздатності держави, розробником яких є Міноборони.

«Усі нормотворчі ініціативи опрацьовуються Міністерством оборони спільно з представниками Ради волонтерів та Проектного офісу реформ Міністерства оборони України. Наразі на розгляді в Адміністрації президента України, Верховній Раді України та у Секретаріаті Кабінету міністрів України перебуває ще 22 проекти нормативно-правових актів, які забезпечують реалізацію реформ у сфері оборони. Зокрема, це проект закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо військових звань військовослужбовців», який передбачає запровадження нових військових звань сержантського і старшинського складу Збройних сил України», - повідомив він.

За словами Праути, також на розгляді перебуває законопроект «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», яким передбачається внесення змін до відповідного законодавства з питань планування заходів щодо оборони держави і захисту її території від можливої агресії, забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, повноважень державних органів влади, надання громадянам відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, «бронювання» громадян на період мобілізації та на воєнний час тощо.