Чернівецька міськрада скасувала рішення мерії про підвищення цін на проїзд в маршрутках на 1 грн - до 4 грн

11:22, 11 квітня 2017

Чернівці. 11 квітня. УНІАН. Чернівецька міська рада скасувала дію рішення виконавчого комітету, яким було передбачене встановлення з 1 квітня збільшення вартості проїзду у міських маршрутках, які здійснюють перевезення пасажирів, з 3-х до 4-х гривень.

Як передає кореспондент УНІАН, за відповідне рішення вчора ввечері проголосували 26 депутатів (загальна кількість депутатів - 42).

Зокрема, під час розгляду питань порядку денного, цю пропозицію вніс депутат від «Свободи» Андрій Ілюк.

Пропозицію депутата підтримали 25 депутатів, за основу і в цілому за відповідну пропозицію Ілюка проголосували 26 депутатів, рішення було прийнято.

Після голосування депутат від «Рідного міста» Володимир Бешлей заявив, що він схвалює таке голосування, і поцікавився у керівника юридичного відділу міськради Олександра Шиби, коли рішення про зменшення тарифу на проїзд вступить у дію.

Натомість Шиба відповів, що угоди з перевізниками з 1 квітня діють за новими тарифами, тож йому складно прокоментувати це рішення міськради.

«Як я можу коментувати дії депутатів, які мають свої наміри, волю, і насправді зі мною не діляться цими намірами?», - відповів Шиба.

У рішенні виконкому, дію якого скасувала міськрада, зокрема, йдеться: «Тимчасово з 01.04.2017 року встановити вартість проїзду у міському пасажирському автотранспорті загального користування у Чернівцях за 1 поїздку у розмірі 4,00 грн. в автобусах, які виконують перевезення пасажирів у звичайному режимі, в режимі маршрутного таксі та в автобусах, що працюють в експресному режимі руху».

Сьогодні у коментарі УНІАН Шиба, зокрема, зазначив, що вчорашнє рішення міськради ще не підписане міським головою Олексієм Каспруком, отже воно не вступило в дію.

Як повідомляв УНІАН, 14 березня виконавчий комітет Чернівецької міськради ухвалив рішення про збільшення вартості проїзду з 3-х до 4-х гривень у маршрутних автобусах, які перевозять пасажирів на території міста.

Довідка УНІАН. У Чернівцях діють 43 автобусні маршрути, перевезення на яких щоденно здійснюють в середньому 110 автобусів.