У Чернівецькій області митники вилучили у водія партію пряжі на 3,5 млн грн, яку він планував незаконно імпортувати з Туреччини в Білорусь

10:42, 11 квітня 2017

Чернівці. 11 квітня. УНІАН. У Чернівецькій області співробітники митниці учора, 10 квітня, на пункті пропуску «Порубне» українсько-румунського кордону виявили у водія однієї з місцевих транспортних фірм незадекларовану партію пряжі на загальну суму майже 3,5 млн грн. Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі митниці, водій вантажного автомобіля перевозив продукцію з Туреччини до Білорусі.

Відповідно до поданих водієм товаросупровідних документів, товар «Пряжа» вартістю понад 9 тис. доларів імпортувався до однієї з білоруських компаній. Під час огляду кабіни автомобіля митники виявили документи, які містили відомості про значно більшу вартість товару, ніж ту, що була зазначена у пред’явлених до митного контролю.

Крім того, у згаданих товаросупровідних документах митники встановили ознаки підробки.

Щодо 53-річного водія запроваджено справу про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар вартістю майже 3,5 млн грн вилучено. Окрім конфіскації товару, санкція вказаної статті передбачає накладення штрафу у 100-відсотковому розмірі його вартості.