Березюк заявив про терор влади проти народу й запросив Гройсмана на зустріч з депутатами від «Самопомочі»

10:41, 11 квітня 2017

Київ. 11 квітня. УНІАН. Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк заявив про терор влади проти народу й запросив прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана на зустріч з депутатами від «Самопомочі».

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на засіданні парламенту.

Він зазначив, що йдеться про “непропорційне застосування сили органами правопорядку, використання для операцій людей без розпізнавальних знаків та втручання поліції в роботу Верховної Ради”.

За словами Березюка, влада “формує терор проти власного народу”.

Він зазначив, що, зокрема, вчора біля Міністерства внутрішніх справ було затримано протестувальників, які виступали за звільнення поліцейського, котрий, як вони стверджують воював на боці терористичної організації на Донбасі. Також, за словами Березюка, в Луганській області поліцейські затримували учасників блокади торгівлі із окупантами. Крім того, він заявив, що вчора в Одесі, по суті, правоохоронці захищали проросійський мітинг.

Разом з тим Березюк вважає, що в Україні вчиняють “репресії проти членів партії “Самопоміч”.

“Фракція “Самопоміч” звертається до прем'єр-міністра України з вимогою оприлюднити імена поліціянтів та солдатів Національної гвардії, які віддавали накази та брали участь в цих подіях”, - зазначив голова фракції.

Він наголосив, що ці особи мають бути звільнені “за терор проти власного народу”.

Також Березюк запросив Гройсмана за зустріч з депутатами від «Самопомочі».