В Одесі під час отримання хабара правоохоронці затримали в.о. заступника начальника Одеської митниці

20:31, 10 квітня 2017

Одеса. 10 квітня. УНІАН. В Одесі під час отримання хабара правоохоронці сьогодні затримали виконувача обов‘язків заступника начальника Одеської митниці Державної фіскальної служби, який також є першим заступником начальника Херсонської митниці.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Одеської області, у понеділок слідчі спільно зі співробітниками УСБУ в області та управління внутрішньої безпеки ДФС під час отримання хабара викрили виконувача обов'язків заступника начальника Одеської митниці - начальника митного поста «Чорноморський».

«Крім того, цей службовець фактично займає посаду першого заступника начальника Херсонської митниці ДФС, а посаду в Одеській області обіймає за відрядженням», - уточнили в прес-службі.

Встановлено, що митник вимагав і отримав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду в сумі 600 дол за безперешкодне митне оформлення вантажу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 (неправомірна вигода) КК України триває. Наразі проводяться першочергові слідчі дії.