Суд ООН 19 квітня оголосить рішення щодо запобіжних заходів до Росії

20:12, 10 квітня 2017

Київ. 10 квітня. УНІАН. Міжнародний суд Організації Об'єднаних Націй 19 квітня оголосить рішення щодо запобіжних заходів до Російської Федерації.

Про це йдеться у прес-релізі на сайті суду.

"У середу, 19 квітня 2017 року, Міжнародний суд, головний судовий орган ООН, винесе рішення у відповідь на запит щодо застосування запобіжних заходів, запитуваних Україною у справі, яка стосується звернення щодо Конвенції ООН про протидію фінансуванню тероризму та Конвенції щодо ліквідації усіх форм расової дискримінації (справа "Україна проти Росії")", - зазначається у повідомленні.

Також сказано, що публічні слухання відбудуться о 15:00 у Палаці миру в Гаазі, під час яких суддя Ронні Абрахам зачитає рішення суду.

Як повідомляв УНІАН, з 6 по 9 березня в Міжнародному суді ООН у Гаазі відбулися слухання у справі України проти Росії.

Позов України було подано 16 січня 2017 року до Міжнародного суду ООН з метою притягнення Росії до відповідальності за підтримку тероризму на сході України та дискримінацію етнічних українців та кримських татар в окупованому Криму.

Україна вимагає від РФ припинити фінансування незаконних збройних формувань на Донбасі і відновити діяльність Меджлісу в окупованому Криму.