На засіданні фракції «БПП» за участю президента кадрові питання не обговорювалися – депутат

20:01, 10 квітня 2017

Київ. 10 квітня. УНІАН. На сьогоднішньому засіданні фракції «Блок Петра Порошенка», що відбулося в приміщенні Адміністрації президента України за участю глави держави, кадрові питання не обговорювалися.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив заступник голови фракції «БПП» Олексій Гончаренко у коментарі журналістам, відповідаючина запитання, чи обговорювалися питання відставки голови Національного банку Валерії Гонтаревої.

«Ні, на цю хвилину жодні кадрові питання ми не обговорювали», - сказав депутат.

Водночас він поінформував, що на зустрічі йшлося про питання, які будуть винесені на розгляд на цьому пленарному тижні, в тому числі щодо Конституційного Суду (зміни до законодавства).

«Також ми обговорювали питання економічного блоку разом з президентом та прем’єр-міністром. Там було досить багато питань по тому, що ми робимо, як ми готуємось, і куди ми рухаємось», - сказав Гончаренко.

За його словами, в контексті цієї розмови порушувалися питання співпраці з міжнародними фінансовими інституціями, щодо державного фонду регіонального розвитку з метою пришвидшення відповідного виконання рішень уряду.