Канада готова до посилення санкцій проти РФ через ситуацію в Сирії - ЗМІ

19:20, 10 квітня 2017

Київ. 10 квітня. УНІАН. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявляє, що його країна готова посилити санкції проти Російської Федерації разом з міжнародною спільнотою через ситуацію в Сирії.

Про це він сказав під час візиту до Франції, повідомляє канадський телеканал CBC.

Голова канадського уряду вважає, що Росія та Іран повинні відігравати роль у припиненні конфлікту в Сирії.

«Країни, які підтримують режим Асада, несуть певну відповідальність за хімічні атаки проти невинних, цивільних та дітей, які сталися минулого тижня», - переконаний Трюдо.

«І ці країни також повинні бути частиною врегулювання у той час, коли ми покладаємо відповідальність на режим Асада, і коли ми як міжнародна спільнота намагаємося зупинити конфлікт у Сирії», - підкреслив прем’єр-міністр Канади.

Він зауважив, що Канада вже запровадила «жорсткі санкції» проти фізичних та юридичних осіб з РФ, і додав: «Ми завжди готові посилити ці санкції спільно з міжнародною спільнотою».

Джерело: http://www.cbc.ca/news/politics/syria-trudeau-assad-attacks-1.4063464

Як повідомляв УНІАН, глави міністерств закордонних справ країн «Великої сімки» на саміті в Італії розглянуть можливість запровадження санкцій проти сирійських і російських військових за спільні дії в Сирії на підтримку президента Башара аль-Асада.