Місія ОБСЄ за вихідні зафіксувала понад 700 вибухів на Донбасі

18:56, 10 квітня 2017

Київ. 10 квітня. УНІАН. Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) заявляють, що за вихідні зафіксували понад 700 вибухів у Донецькій та Луганській областях.

Про це йдеться у звіті місії за вихідні станом на 19:30 9 квітня, який опубліковано сьогодні на сайті ОБСЄ.

"У Донецькій області Спеціальна моніторингова місія задокументувала більше порушень режиму припинення вогню між вечорами 7 та 8 квітня, включаючи близько 500 вибухів, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (близько 410 вибухів)", - йдеться у звіті.

Водночас стверджується, що між вечорами 8 та 9 квітня (між вечорами суботи та неділі) було зафіксовано менше порушень – зокрема, близько 120 вибухів.

Також зазначається, що більшість порушень було зафіксовано в районі Авдіївки, Ясинуватої та Донецького летовища, а також в районі Світлодарська та Дебальцевого.

"В Луганській області Спеціальна моніторингова місія задокументувала менше порушень режиму припинення вогню між вечорами 7 та 8 квітня, включаючи близько 12 вибухів у порівнянні з попереднім звітним періодом (близько 350 вибухів), і більше порушень між вечорами 8 та 9 квітня, включаючи близько 80 вибухів", - сказано у звіті.