Сьогодні у БПП за участю Порошенка, Гройсмана та Супрун обговорять пов’язані зі звітом уряду питання та медичну реформу – Гончаренко

17:52, 10 квітня 2017

Київ. 10 квітня. УНІАН. Парламентська фракція «Блок Петра Порошенка» сьогодні на засіданні за участю президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана і т.в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун обговорить питання, пов’язані зі звітом уряду, пакет медичної реформи та економічні питання.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко у коментарі журналістам перед початком засідання фракції в приміщенні Адміністрації президента України на вулиці Банковій.

«Сьогодні будемо розглядати безпосередньо питання порядку денного цього сесійного тижня, останнього перед досить великою перервою. Крім того, є питання щодо звіту уряду, і також на останній фракції, яка в нас була на минулому тижні, ми не встигли обговорити економічні питання, і президент висловив згоду прийти на наступне засідання, щоби ми могли обговорити їх», - заявив Гончаренко.

«Прем’єр-міністра ми запросили для того, щоби почути по звіту уряду, щоби ми подискутували, коли і як це відбудеться, його власні оцінки ситуації та плани, які є в нашого уряду на майбутнє. Що стосується пані Супрун, то не секрет, що на сьогодні МОЗ – це єдине міністерство, яке не має повністю легітимного керівника, вона в.о. З іншого боку, вона презентувала нещодавно пакет медичної реформи, який викликає багато робочих питань, які ми хочемо обговорити, почути від пані міністра те, як вона бачить здійснення та реалізацію цієї реформи. Ось, в принципі, порядок денний на сьогодні», - додав Гончаренко.