Фонд гарантування ввів тимчасову адміністрацію у «Фінбанк»

17:37, 10 квітня 2017

Київ. 10 квітня. УНІАН. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію у «Фінбанк» (р. Одеса) на підставі рішення Національного банку україни про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

Як повідомляється на сайті Фонду, тимчасова адміністрація призначена терміном на один місяць до 9 травня 2017 року включно під керівництвом Вікторії Степанець.

Про час і порядок виплат вкладникам банку Фонд обіцяє повідомити додатково на своєму сайті.

Як повідомляв УНІАН, Національний банк України 7 квітня прийняв рішення про віднесення до категорії неплатоспроможних «Фінбанк», акціонери якого 2 лютого прийняли рішення про ліквідацію фінустанови.

НБУ зазначив, що «Фінбанк» потребував докапіталізації і надав регулятору відповідну програму, проте станом на 1 квітня не вжив обіцяних заходів.

При цьому регулятор пояснив, що не зміг узгодити рішення акціонерів банку про ліквідацію фінустанови у зв'язку з невідповідністю обраних голови і членів ліквідаційної комісії вимогам законодавства.

За інформацією НБУ, ключовим власником істотної участі в банку є український бізнесмен Олександр Грановський, який придбав банк у жовтні 2014 року у Бориса Кауфмана.

Національний банк у січні цього року визнав неплатоспроможним «Платинум Банк», який належить Кауфману і Григорію Гуртовому.