Голова Фонду держмайна Білоус подав у відставку (доповнена)

16:39, 10 квітня 2017

Новина доповнена після другого абзацу.

Київ. 10 квітня. УНІАН. Голова Фонду державного майна України Ігор Білоус ухвалив рішення піти з посади, які він обіймає. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«Сьогодні я подав у відставку з посади глави Фонду держмайна України. Я віддав три роки життя, працюючи на державній службі, майже два з них – у фонді. Це були нелегкі роки, але я вдячний за можливість служити своїй країні в найскладніші часи», – написав Білоус.

Відповідно до Конституції України, голову Фонду держмайна призначає на посаду і звільняє з посади Верховна Рада.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада ухвалила постанову про призначення Ігоря Білоуса головою Фонду державного майна України від 18 травня 2015 року.

Згідно з інформацією з відкритих джерел, Білоус є інвестиційним банкіром, до березня 2015 року очолював Державну фіскальну службу. Був призначений на цю посаду в березні 2014 року, однак через рік пішов у відставку в результаті розслідування діяльності керівництва служби, ініційованого тодішнім прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Результати розслідування показали неефективність роботи ДФС у боротьбі з тіньовим бізнесом та податковими ямами.