В НАЗК готують техзавдання для проведення міжнародного аудиту системи е-декларування

16:23, 10 квітня 2017

Київ. 10 квітня. УНІАН. У Національному агентстві з питань запобігання корупції готують технічне завдання для проведення міжнародного аудиту системи електронного декларування.

Про це йдеться на сторінці НАЗК у Facebook.

У повідомленні зазначається, що у НАЗК відбулись технічні консультації з питань функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

«Під час дискусії йшлося про необхідність проведення аудиту системи. До проведення незалежної зовнішньої оцінки роботи системи планується залучити вітчизняних та іноземних експертів, громадськість. Водночас на засіданні запропоновано доопрацювати систему «Реєстр» на основі раніше розроблених ТОВ “Міранда” 4-5 модуля. За результатами зустрічі фахівці НАЗК підготують технічне завдання для проведення міжнародного аудиту системи е-декларування та напрацюють план оптимізації конфігурації програмно-апаратного обладнання реєстру, системи екстреного реагування на збої в реєстрі та порядок оперативної взаємодії з адміністратором», - йдеться у повідомленні.