Гройсман проведе позачергове засідання уряду сьогодні

09:07, 03 березня 2017

Київ. 3 березня. УНІАН. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проведе позачергове засідання уряду, однією з тем якого стане ліквідація наслідків вибуху на шахті «Степова» у Львівській області, а також надання допомоги постраждалим і сім'ям загиблих гірників. Як повідомляється на веб-порталі Кабміну, засідання розпочнеться о 12.00

Раніше в прес-службі уряду також повідомили, що Кабмін має намір створити державну комісію для перевірки всіх вуглевидобувних підприємств країни, аби забезпечити їх засобами підтримання безпеки.

«Це той випадок, коли потрібно не тільки розібратися, що сталося (на шахті «Степова» -УНІАН), а й зрозуміти щодо інших шахт у країні, як там справи з безпекою шахтарів - як індивідуальної, так і колективної. Це пріоритет номер один. Тому ми прийняли рішення: у п'ятницю (3 березня - УНІАН) створити державну комісію на рівні Кабміну», - прокоментував ситуацію прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Як повідомляв УНІАН, у четвер, 2 березня, на шахті №10 «Степова» об'єднання ДП «Львіввугілля» стався вибух і обвал гірської породи. У ДСНС повідомили, що всіх гірників з шахти піднято на поверхню. Точно відомо про загибель восьми осіб; 14 постраждалих госпіталізовано, з них двоє у тяжкому стані. За попередніми даними, вибух на шахті стався в результаті займання повітряно-метанової суміші.