Віце-президент США Пенс не має планів зустрічатися з Путіним

19:14, 02 березня 2017

Київ. 2 березня. УНІАН. Віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс заявляє, що не має планів особисто зустрічатися з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Про це він сказав в ефірі телеканалу Fox News.

Зокрема, ведучий програми "The O'Reilly Factor" Білл О'Райлі, який раніше у спілкуванні з президентом США Дональдом Трампом назвав Путіна "вбивцею", припустив, що після того інциденту від президента РФ нічого не було чути. У цьому зв'язку О'Райлі звернувся до Пенса, сказавши, що той повинен поїхати і поговорити з Путіним.

"З моєї сторони немає планів, але ми висловили рішучу підтримку НАТО, і ми також дали дуже чітко зрозуміти, що дві справи є дійсними: ми продовжуватимемо домагатися, щоб Росія несла відповідальність задля припинення насильства на сході України, але одночасно наш президент продовжує вважати, що існує спосіб, що ми знайдемо спільне підґрунтя з Росією, і особливо у боротьбі проти "Ісламської держави" в Сирії та Іраку. Він налаштований слідувати цьому", - заявив Пенс.

Джерело: http://www.foxnews.com/politics/2017/03/02/vp-pence-no-plans-to-meet-with-putin-trump-will-seek-common-ground-with-moscow.html