Для врегулювання конфлікту на Донбасі не потрібні компроміси, слід просто виконати Мінські угоди - Клімкін

17:57, 02 березня 2017

Київ. 2 березня. УНІАН. Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляє, що для врегулювання конфлікту на Донбасі Україна не має йти на жодні компроміси, а потрібно просто виконувати Мінські угоди.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив на спільній прес-конференції з федеральним міністром закордонних справ Німеччини Зігмаром Габріелем сьогодні у Києві.

«Нам не потрібні ніякі компроміси, нам потрібно просто виконати Мінські домовленості», - заявив Клімкін.

«Логіка Мінських домовленостей полягає в тому, що потрібно врешті-решт припинити свідому стрілянину, дозволити ОБСЄ цілодобово та ефективно контролювати всю територію Донбасу і неконтрольовану ділянку україно-російського кордону, і на цій основі повернути людям хоч мінімальне реальне відчуття повернення до життя, на яке вони заслуговують, а потім на цій основі працювати», - зазначив міністр.

«Коли там не буде російських військ, нескінченного озброєння, яке закачується через неконтрольовану ділянку кордону, потім можна буде йти до важливих кроків. Найважливіший крок – це реальні вибори, тому не потрібно ніяких компромісів, потрібно просто почати виконувати Мінськ», - резюмував Клімкін.