Територію трьох національних природніх парків на Закарпатті буде розширено - Семерак

16:14, 02 березня 2017

Київ. 2 березня. УНІАН. Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив, що буде розширено територію трьох національних природніх парків на Закарпатті.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Мінприроди, про це він сказав, коментуючи рішення Закарпатської облдержадміністрації щодо розширення території національних природних парків на 23254,3 га.

Він висловив переконання, що, збільшуючи природо-заповідні території, Україна поступово переходить на європейські норми збереження та розвитку національних природних багатств.

Зокрема, до програми розширення увійшли національні природні парки «Синевир», «Зачарований край» і «Ужанський».

За словами міністра, необхідні документи для підготовки відповідних проектів указів президента України вже направлено до Міністерства екології та природних ресурсів.

«Розширення територій національних парків на Закарпатті - лише початок великої роботи з розширення природно-заповідного фонду. Наразі черга за прийняттям аналогічних рішень в своїх областях за Івано-Франківською та Чернівецькою облдержадміністраціями», - зазначив Семерак.

У відомстві нагадали, що в рамках проекту «Збереження карпатських пралісів» у Карпатському регіоні особливо цінні природні ділянки, у тому числі пралісові, включено до складу національних природних парків. Впровадження цього проекту здійснюється за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства.