Порошенко передав сертифікат на понад 500 тис. грн на стипендії вчителям англійської мови

15:53, 02 березня 2017

Київ. 2 березня. УНІАН. Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко передали сертифікат на виплату стипендій вчителям – учасникам проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін», які у рамках національної кампанії «Україна Speaking» проводять навчальні тренінги з підвищення рівня викладання англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах.

Як повідомила прес-служба глави держави, під час церемонії вручення сертифікату на суму 556 тис. грн Порошенко висловив переконання, що незважаючи на завершення 2016 року – Року англійської мови, ініціатива навчання англійської мови по всій Україні буде продовжена.

Глава держави зауважив, що Благодійний Фонд Петра Порошенка стояв біля витоків цієї ініціативи: «Ми впевнені, що ця символічна подія – у вигляді підтримки вчителів – це лише перший крок, і це те, що запалить цей рух по всій країні».

Президент подякував організаторам, Британській Раді, а також волонтерам, які приїхали в Україну з-за кордону для того, щоб безкоштовно навчати українських дітей англійській мові.

Директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, говорячи про проект Go Global зазначив, що для нього велика честь працювати в Україні і з українцями: «Це фантастично. Це велика честь для Британської Ради співпрацювати з Фондом Порошенко в цьому проекті. І ми бачимо успішну його реалізацію, а саме збільшення кількості людей, які вже говорять англійською».

Як повідомив народний депутат, один з ініціаторів громадської ініціативи GoGlobal Мустафа Найєм, програма охопила 7 регіонів, в ній взяли участь 65 вчителів, які тренували інших вчителів. «Зараз відбувається каскадна підготовка по всій Україні. Зараз уже є 50 тис. маленьких школярів, які навчаються англійській мові по-новому, і вони вже будуть дивитись на країну інакше. Ми будемо мати зовсім іншу країну у майбутньому», - додав він.