Екс-«беркутівець» Сергій Зінченко попросив суд про медогляд у лікарні

14:34, 02 березня 2017

Київ. 2 березня. УНІАН. Один з обвинувачуваних у справі розстрілу учасників Революції гідності екс-«беркутівець» Сергій Зінченко заявив про погане самопочуття і попросив забезпечити йому медичний огляд за межами слідчого ізолятора.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Зінченко заявив на початку сьогоднішнього засідання Святошинського районного суду Києва.

Він заявив, що у нього нічого не болить, але він страждає на панічні напади і приймає заспокійливі засоби.

Також він поскаржився, що у СІЗО йому лише поміряли тиск у відповідь на скарги на стан здоров'я.

Суд відмовив у проведенні медичного огляду у лікарні, але ухвалив рішення запросити до нього у слідчий ізолятор лікаря для проведення обстеження.

За результатами обстеження суд може повернутися до питання медогляду Зінченка за межами СІЗО.

Як повідомляв УНІАН, Генеральна прокуратура України у 2014 році передала до суду кримінальне провадження стосовно екс-«беркутівців» Сергія Зінченка й Павла Аброськіна за підозрою у вбивстві 39 активістів Майдану.

10 лютого 2016 року в ГПУ заявили про завершення розслідування й направили до суду кримінальне провадження стосовно ще трьох екс-«беркутівців» Олександра Маринченка, Сергія Тамтури й Олега Янішевського.

За даними прокуратури, цим особам інкримінується скоєння теракту, перевищення службових обов’язків, умисне вбивство, замах на вбивство, перешкоджання проведенню мирних мітингів і зборів, викрадення і приховання зброї після вчинення злочину. Кримінальні провадження щодо всіх підозрюваних колишніх бійців «Беркута» об’єднані в одне.