В КМДА з 2014 року через фінансові порушення звільнено 450 чиновників та ініційовані 94 кримінальні справи - керівництво

12:59, 02 березня 2017

Київ. 2 березня. УНІАН. У Київській міській державній адміністрації, починаючи з 2014 року, у зв’язку з фінансовими порушеннями звільнено 450 чиновників, ініційовані 94 кримінальні справи, 20 особам вже пред’явлена підозра та є 9 рішень суду.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс під час презентації звіту аудиторської діяльності за 2016 рік.

Він зауважив, що «концентрація зусиль зосереджується в напрямку попередження порушень і заощадження до бюджету ще на етапі недопущення цих порушень і своєчасно їх виявляти, тобто на етапі попереднього і поточного контролю».

«У нас є недоліки, ще мають місце фінансові порушення…за каденції Віталія Кличка, з 2014 року вже звільнено 450 чиновників, є 94 кримінальні справи, 20 особам вже пред’явлена підозра та є вже 9 рішень суду. Я не знаю жодної іншої державної інституції, яка б відносно своїх підлеглих ініціювала б таку кількість кримінальних справ. Більше того, вже значна частина з них доходить до суду, є вже рішення судів, є вже посадові особи, які перебувають в розшуку», - заявив столичний чиновник.

У свою чергу директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту Оксана Колтик зауважила, що «більшість кримінальних справ, ті що передаються до суду, вони передаються тоді, коли гроші вже відшкодовано».