На Рівненщині мисливці за бурштином пошкодили залізничну колію (доповнена)

11:41, 02 березня 2017

Новина доповнена після 4-го абзацу

Рівне. 2 березня. УНІАН. На Рівненщині 1 березня мисливці за бурштином пошкодили залізничну колію.

Як передає кореспондент УНІАН, за даними прес-служби «Укрзалізниці», 1 березня сторонні особи пошкодили під’їзну колію до Клесівського кар’єру.

Зазначається, що на місці інциденту, біля колії, працювало близько 80 мотопомп, за допомогою яких видобувають бурштин. Внаслідок цього і було пошкоджено земляне полотно колії.

«На місце видобутку бурштину прибули працівники поліції, але їх зустріла озброєна група із майже 400 осіб. Частина з них перешкоджала доступу до місця інциденту поліції та працівникам залізниці», - йдеться у повідомленні.

За даними департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця», 2 березня залізничники спробують провести обстеження пошкодженої інфраструктури та оцінити завдані збитки зловмисниками.

Про зазначений інцидент повідомлено Службу безпеки України.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у відділі комунікації поліції Рівненщини, станом на ранок 2 березня, зафіксований факт опору поліцейським, які прибули на місце події, з боку бурштинокопачів. Подробиці з’ясовуються.

За даними прес-служби «Укрзалізниці», сьогодні, 2 березня, копачі бурштину продовжують руйнувати залізничну колію. Сторонні особи продовжують видобувати бурштин на території Клесівського кар’єру. У результаті дій зловмисників уже пошкоджено 300 метрів під’їзної колії до кар’єру.

За оперативною інформацією департаменту безпеки «Укрзалізниці», станом на ранок 2 березня, на місці інциденту знаходиться понад 100 сторонніх осіб та працює 10 мотопомп. 300 метрів земляного полотна колії промито водяними насосами через кожні 15-20 метрів. Сам кар’єр наразі не захоплено, він знаходиться під контролем залізниці.