Під Кременчуком вранці виявлено ще 8 вантажівок зі львівським сміттям, 5 з яких встигли розвантажитися – мер

11:02, 02 березня 2017

Кременчук. 2 березня. УНІАН. Під Кременчуком Полтавської області вранці у четвер, 2 березня, виявлено 8 вантажівок зі сміттям зі Львова, 5 з яких встигли розвантажитися між селами Піщане і Кривуші.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на сесії кременчуцької міськради повідомив мер Кременчука Віталій Малецький.

За його словами, сьогодні вранці до поліції Кременчука надійшла інформація про те, що 8 вантажівок рухалися «німецькою» трасою й були заблоковані, але пізніше виявилося, що 5 фур вже висипали сміття на межі сіл Піщане і Кривуші.

«Поліція спрацювала якісно. Зупинили, не дали розвантажитися й зробили, щоб тут воно не з'явилося. Зараз готуємо звернення до Гройсмана, Авакова, Луценка й Садового про незаконне скидання сміття. Думаю, сьогодні на сесії ми його підготуємо й приймемо», - сказав Малецький.

Як повідомляв УНІАН, у Полтавській області неподалік від Кременчука - у селах Маламівка та Новоселівка вчора поліцейські затримали 7 вантажних автомобілів зі сміттям зі Львова.

Вночі в Світловодську на кордоні Кіровоградської та Полтавської областей було затримано ще 3 автомобілі зі сміттям зі Львова, ще один - у Кременчуці.