Гройсман закликав керівництво НБУ розробити нові підходи до кредитування економіки і стимулювання приватного сектора

10:46, 02 березня 2017

Київ. 2 березня. УНІАН. Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Національний банк України опрацювати нові підходи до кредитування економіки і збільшення обсягів кредитування приватного сектора. Про це він сказав у ході конференції "Трансформація'17" у Києві.

«Кроки, які зробив НБУ щодо зменшення облікової ставки, - вірні. Але їх недостатньо. Зараз уряд розробляє низку програм стимулювання розвитку виробництва, малого та середнього бізнесу. Але й НБУ повинен розробити нові походи, які дозволять помірний за вартістю ресурс влити в економіку», - сказав Гройсман.

Як повідомляв УНІАН, у 2016 році кількість діючих банків скоротилася зі 117 до 96. Наприкінці лютого Рада Національного банку України схвалив звіт про діяльність правління регулятора у 2016 році, зазначивши, що, незважаючи на фінансово-економічні труднощі, НБУ зміг мобілізувати всі ресурси і виконати головну мету, визначену Основними принципами грошово-кредитної політики на 2016 рік, - досягти цінової стабільності в Україні, стабільності банківської системи та відновлення економічного зростання.