Климпуш-Цинцадзе: У 2016 році з 126 законодавчих актів ЄС імплементовано 36

10:45, 02 березня 2017

Київ. 2 березня. УНІАН. Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявляє, що у 2016 році з 126 законодавчих актів ЄС імплементовано 36.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона сказала під час конференції «Підсумки імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за 2016 рік та плани на 2017 рік».

«В нас є позити і негативи того, що нам вдалося, і того, що нам не вдалося. Якщо говорити такою мовою статистики, то деякі речі можуть виглядати достатньо невтішно. Наприклад, я використаю тільки одну цифру. В 2016 році Україна мала імплементувати положення 126 актів законодавства Європейського Союзу. За результатами імплементовано 36 актів, з них 23 - повністю, і 13 – частково», - зазначила Климпуш-Цинцадзе.

«Що це означає? Це означає, що всі інші 90 актів не були впроваджені чи робота щодо них не велася. Очевидно, велася, продовжує вестися. Якісь з цих документів знаходяться в міністерствах, якісь на міжвідомчому погодженні, якісь застрягли в парламенті, в конкретних комітетах. Для мене це означає, що декларативний підхід до реалізації Європейської інтеграції, він не працює», - наголосила віце-прем'єр.

На її думку, потрібна консолідована співпраця усіх державних інституцій.