ФСБ завершила розслідування справи стосовно заступника голови Меджлісу Умерова

10:29, 02 березня 2017

Київ. 2 березня. УНІАН. ФСБ завершила розслідування кримінальної справи стосовно заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.

Про це він сам написав у Facebook.

«Після візиту до ФСБ повернувся додому. Слідчий оголосив нам (мені і адвокатам Курбедінову і Смедляєву) про завершення слідства і початок "ознайомлення з матеріалами кримінальної справи". Потім матеріал буде передано до прокуратури і далі - до суду», - повідомив Умеров.

Як повідомляв УНІАН, 12 травня 2016 р. так званий «прокурор» окупованого Криму Наталя Поклонська повідомила, що слідчі ФСБ порушили стосовно Умерова кримінальну справу за статтею про екстремізм.

Затримання, обшук і порушення кримінальної справи, а також госпіталізація до психіатричної лікарні для проведення примусової судово-психіатричної експертизи відомого учасника національно-визвольного руху кримських татар Умерова викликали суспільний і міжнародний резонанс.

Незважаючи на поганий стан здоров'я, зокрема, перенесену важку операцію на серці і цукровий діабет, Умерова примусово утримували 3 тижні в психіатричній лікарні.

Також Умерова внесли у список «терористів і екстремістів».