Глава МЗС Польщі сподівається, що в наступні два місяці безвізовий режим для України буде повністю імплементований

18:02, 01 березня 2017

Київ. 1 березня. УНІАН. Міністр закордонних справ Республіки Польща Вітольд Ващиковський сподівається, що в наступні два місяці безвізовий режим для України буде повністю імплементований Євросоюзом.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив під час зустрічі з прем'єр-міністром України Володимир Гройсманом.

"В дискусіях зі своїми європейськими колегами я буду закликати про якнайшвидшу лібералізацію візового режиму для України. Я сподіваюся, що в наступні два місяці безвізовий режим буде повністю імплементований", - наголосив Ващиковський.

Як повідомляв УНІАН, 28 лютого депутат Європейського парламенту Марія Габріель заявила, що міжінституційні домовленості щодо безвізу для України можуть бути проголосовані в профільному Комітеті Європарламенту вже на другому тижні березня.

Нагадаємо, у ЄС вирішили, що рішення про безвізовий режим для України може набути чинності тільки разом із новим механізмом тимчасового призупинення таких режимів для будь-якої країни світу, щодо яких діють такі режими.

14 лютого Європарламент схвалив механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму ЄС із третіми країнами. 27 лютого Рада ЄС затвердила такий механізм.