Велика Британія ніколи не визнає анексію Криму і наполягає на посиленні тиску на Росію - глава МЗС

17:51, 01 березня 2017

Київ. 1 березня. УНІАН. Велика Британія ніколи не визнає анексію Криму і наполягає на посиленні тиску на Росію.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив державний секретар у закордонних справах та справах співдружності націй Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Борис Джонсон на спільній прес-конференції з главами МЗС України та Польщі сьогодні в Києві.

«Ми ніколи не визнаємо окупацію Криму. Тиск на Росію має бути посилений, а не навпаки», - заявив він.

Крім того, Джонсон відзначив прогрес України в здійсненні внутрішніх реформ. «І світ має почути це повідомлення», - підкреслив Джонсон.

Як повідомляв УНІАН, напередодні візиту в Київ глави МЗС Великої Британії та Польщі виступили зі спільною заявою, в якій йшлося про повну підтримку суверенітету України та містився заклик до Росії повернути Україні анексований Крим.

Довідка УНІАН. Росія у березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим, організувавши "референдум" щодо його самовизначення. Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% жителів півострова висловилися за приєднання Криму до РФ. 18 березня 2014 року в Кремлі було підписано так званий договір про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя.

Країни Заходу не визнають анексію Криму і ввели санкції проти Росії.

Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року.