Спільний візит глав МЗС Польщі та Британії відновлює розгляд нових форматів щодо урегулювання ситуації на Донбасі - Ващиковський

17:26, 01 березня 2017

Київ. 1 березня. УНІАН. Міністр закордонних справ Республіки Польща Вітольд Ващиковський заявляє, що спільний візит глав зовнішньополітичних відомств Польщі та Британії до України створює можливість для відновлення розгляду нових форматів щодо урегулювання ситуації на Донбасі.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на спільній прес-конференції з державним секретарем у закордонних справах та справах Співдружності націй Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Борисом Джонсоном і міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

"Ні, ми ще не вирішили про новий формат, але, безсумнівно, як я зазначив на початку, ми намагаємося зробити оцінку та визначити результати виконання Мінської угоди, і ми намагаємося зробити оцінку роботи "нормандського формату", - сказав Ващиковський.

У цьому моменті з цими словами погодився Джонсон, але польський міністр продовжив свій виступ.

Він сказав, що результати є важливим чинником, але на Донбасі "немає остаточного розв'язання" ситуації.

"Тому ми привносимо надію, ми привносимо можливість, щоб відкрити, щоб заново почати обговорення щодо нового формату, щодо нових шляхів розв'язання, але, безсумнівно, рішення залежатиме від Павла та від президента Порошенка, від української влади", - наголосив Ващиковський.

Своєю чергою, Клімкін зауважив: "Коли троє друзів збираються, збираються разом, це необов'язково формальний початок нового формату, але обов'язково початок нових спільних зусиль".