Клімкін обговорив з главами МЗС Британії та Польщі питання Донбасу та Криму

17:11, 01 березня 2017

Київ. 1 березня. УНІАН. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорив з главами зовнішьополітичних відомств Великої Британії та Польщі Борисом Джонсоном та Вітольдом Ващиковським питання врегулювання конфлікту на Донбасі та деокупації Криму.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив на спільній прес-конференції з главами МЗС Великої Британії та Польщі в Києві.

«Рівно три року пройшло з моменту, як Росія почала окупацію Криму. Що було важливим для нас, що було важливим для мене особисто? Це прихильність та підтримка (України) з боку Великої Британії та Польщі та персонально від Бориса (Джонсона)та Вітольда (Ващиковського), тому що ми боремося за нашу незалежність, ми боремося за Україну, за європейську та демократичну країну в нашому розумінні», - сказав він.

Також, за словами Клімкіна, під час його зустрічі з главами МЗС Великої Британії та Польщі були обговорені питання Донбасу і Криму, та те, яким чином забезпечити імплементацію Росією Мінських угод та виведення російських військ з Донбасу.