Кабмін представить проект пенсійної реформи найближчими місяцями - Гройсман

15:06, 01 березня 2017

Київ. 1 березня. УНІАН. Кабінет міністрів України планує найближчими місяцями представити проект пенсійної реформи, яка дасть змогу побудувати справедливу систему соціального захисту пенсіонерів. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у ході зустрічі з послами країн «Великої сімки».

Глава уряду поінформував дипломатів про ситуацію в Україні, підсумки роботи урядів у 2016 році і плани на 2017 рік. Гройсман нагадав, що 2016 рік завершився вельми оптимістичними показниками, що дало змогу виконати всі внутрішні і зовнішні зобов'язання держави та визначити нові пріоритети на 2017 рік.

«Ми увійшли в 2017 рік з добре підготовленим бюджетом і середньостроковим планом роботи уряду», - сказав Гройсман, нагадавши, що пріоритетами такої роботи будуть реформа державної служби, підтримка реформи судової системи, продовження реформи децентралізації, поліпшення системи управління державними компаніями, реформа податкової служби та митниці, а також ефективна приватизація.

«Особливо важливим для уряду є завдання на 2017 рік - формування справедливої пенсійної системи. Ми над цим питанням працюємо. У середньостроковій перспективі вона (пенсійна система - УНІАН) має бути бездефіцитною і забезпечити справедливе зростання пенсій».