Міністр закордонних справ Польщі відвідав меморіал у Биківні

14:14, 01 березня 2017

Київ. 1 березня. УНІАН. Міністр закордонних справ Республіки Польща Вітольд Ващиковський відвідав меморіал пам’яті українських та польських жертв тоталітаризму у Національному історико-меморіальному заповіднику “Биківнянські могили”.

Про це повідомляє Посольство Польщі в Україні у Twitter.

"Міністр Ващиковський віддає шану жертвам, що спочили на цвинтарі у Биківні", - заявили польські дипломати.

Цю інформацію підтвердили у Міністерстві закордонних справ України у Twitter.

"Україна та Польща вшанували пам'ять жертв тоталітаризму в Міжнародному меморіалі пам'яті жертв тоталітаризму 1937-1941 р", - повідомили в українському зовнішньополітичному відомстві.

Як відомо, у січні в селищі Биківня під Києвом невідомі сплюндрували український та польський меморіали жертвам НКВС. За інформацією правоохоронців, «невідомі особи протягом ночі червоною фарбою розмалювали «Биківнянські могили» та пошкодили дві стели». Слідчо-оперативна група оглянула місце події та виявила пристрій із залишками фарби. «Вилучені речові докази направили на експертні дослідження», - зазначили у поліції.

Міністерство закордонних справ Республіки Польщі направило ноту Міністерству закордонних справ України у зв'язку із сплюндруванням польського військового цвинтаря у Биківні.