На Луганщині через масований обстріл бойовиками Золотого пошкоджені стратегічно важливі об’єкти інфраструктури – ОДА

14:07, 01 березня 2017

Сєвєродонецьк. 1 березня. УНІАН. У Луганській області внаслідок масованого обстрілу бойовиками міста Золоте пошкоджені стратегічно важливі об’єкти інфраструктури.

Про це повідомили УНІАН у прес-службі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з посиланням на заступника голови облдержадміністрації Юрія Клименка.

За його відомостями, масований обстріл міста Золоте бойовики здійснили у ніч з 28 лютого на 1 березня. Внаслідок обстрілу були пошкоджені магістральна лінія електропостачання «Лисичанськ – Михайлівка», яка знаходиться на відстані 300 метрів від лінії зіткнення, будівлі насосної станції НОД-1, а також слюсарні майстерні та водогони.

«Працівники Попаснянського водоканалу, ризикуючи власним життям, щодня підтримують водопостачання. Пошкодження насосного обладнання та трубопроводів може призвести до припинення подачі питної води не тільки мешканцям українській частини Луганщини, а й тисячам абонентів, які знаходяться на непідконтрольній території області», – наголосив Клименко.

Як повідомляв УНІАН, за даними штабу АТО, всього за минулу добу бойовики здійснили 117 обстрілів в зоні АТО. Двоє українських військових загинуло, двоє поранено і один травмований.