Кабмін підтримав створення групи для моніторингу роботи реєстру е-декларацій

13:48, 01 березня 2017

Київ. 1 березня. УНІАН. Кабінет міністрів схвалив рішення про створення робочої групи для проведення експрес-моніторингу роботи єдиного державного реєстру електронних декларацій.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідну пропозицію вніс на розгляд уряду міністр юстиції Павло Петренко.

"Є певні тривожні сигнали з боку НАЗК в цій частині... Є пропозиція утворити робочу групу, щоб цю групу утворив Секретаріат Кабінету міністрів, залучив до неї Мін'юст, Держспецзв'язок, Державне агентство з питань електронного урядування, громадські організації, щоб ми провели експрес-моніторинг роботи зараз даної системи і розробили план невідкладних заходів на випадок, якщо будуть певні форс-мажорні обставини", - сказав Петренко під час засідання уряду.

За його словами, зараз завдяки міністру КМУ та Держспезв'язку в ручному режимі робимо все, щоб система працювала.

"Після закінчення другої хвилі подачі декларацій, після 1 квітня, ми як Мін'юст, як розробник профільного закону, будемо інформувати уряд, надавати свої пропозиції, щоб прибрати ті інституційні проблеми, які є зараз в роботі даного органу - колегіальної безвідповідальності", - сказав він.

Петренко закликав підтримати проект рішення і створити моніторингову групу, щоб система електронного декларування не була зірвана і завершилася друга хвиля подачі декларацій.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман своєю чергою заявив, що "ніхто не має права завалити другий етап електронного декларування".