Поточного року у Києві відремонтують близько 270 км доріг – Кличко

13:32, 01 березня 2017

Київ. 1 березня. УНІАН. Київський міський голова Віталій Кличко заявляє, що поточного року капітально відремонтують близько 270 кілометрів столичних доріг.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив під час інспекційної поїздки районами Києва.

Мер запевнив, що ремонт доріг відбуватиметься якісно. «В цьому році ми поставили завдання на третину збільшити кількість відремонтованих доріг. В минулому ми відремонтували 200 кілометрів доріг. Найближчим часом ми почнемо класти асфальт», - сказав Кличко.

Також він додав, що у міському бюджеті на перший квартал поточного року передбачено 670 мільйонів гривень на капітальний ремонт доріг. Однак, за словами Кличка, в бюджет міста вноситимуться корективи, і ця сума буде збільшена: додаткові кошти виділятимуться у міру, як виконуватимуться роботи.

Також він додав, що капітальний ремонт шляхів означатиме не лише відновлення дорожнього полотна та тротуарів, але й встановлення вуличного освітлення та огородження проїжджої частини.

Кличко зауважив, що у Києві в цілому є 1667 кілометрів автодоріг, 80% з них не відповідають нормам і збудовані 20-30 років тому. Тому, за його словами, одночасно розпочати роботи всюди неможливо, а пріоритетом цього року буде вулиця Олени Теліги та набережна Дніпра.